| AndradaBăă a întrebat:

TPU, cunosc o persoana foarte ciudata. Ea merge foarte, foarte des la biserica, nu rateaza nici-o slujba dar eu cred ca e satanista... Vreau sa imi raspundeti la intrebare, e cam lunga, dar spre a aveti timp. P.S : E o convorbire pe mess :
gaby.somoiag: Andrada, credeam ca te-am pierdut.
Andrada Băă: In ce sens?
gaby.somoiag: In sensul realitatii.
gaby.somoiag: Si cred ca am cazut in aceeasi groapa.
gaby.somoiag: Mimi sincer, m-a dezamagit, nu a avut grija de tine cum trebuie.
Andrada Băă: Hmm, stiu.
Andrada Băă:
Gabriela: stiu totul, stiu ce schimbari s-au produs in viata ta.
Gabriela: Stiu ca sunt unele momente, cel putin asa presupun, in care esti plina de durere.
Gabriela: Cand o sa ai nevoie de ajutor sa ma contactezi.
Gabriela: Pentru ca si eu am trecut prin chestiile astea.
Gabriela: De exemplu, in aprilie, am trecut printr-o depresie.
Andrada Băă: De ce?
Gabriela: Din cauza iubitului meu.
Andrada Băă: De ce?
Gabriela: El m-a bagat in depresie si el m-a scos.
Gabriela: Saracul...e o poveste lunga.
Andrada Băă: Am timp.
Gabriela: Deci, el a avut o relatie, in trecut, cu cineva, a iubit-o, dar ea l-a tradat.
Gabriela: A ramas singur, l-au calcat ttoi in picioare
Gabriela: sa recunoastem, e un bleg
Andrada Băă: Cati ani are?
Gabriela: si cand ne-am cunoscut
Gabriela: 30 de ani
Andrada Băă:
Gabriela: cand ne-am cunoscut era in cea mai jalnica stare
Gabriela: am muncit o gramada de timp sa il scot din durerea si depresia aia
Gabriela: atat de mult ca am cazut si eu in depresie
Gabriela: dar intre timp si-a revenit el
Andrada Băă: De ce esti cu unu` de 30 de ani?
Gabriela: De ce?
Gabriela: pentru ca este un om matur.
Gabriela: Baietii se maturizeaza la 30 de ani.
Gabriela: Si...
Gabriela: pentru ca il iubesc.
Gabriela: si pentru ca si el ma iubeste.
Andrada Băă: Gabi, esti ciudata
Gabriela: Pai seman cu tine, draga mea.
Andrada Băă: Nee, eu nu sunt ciudata, poate ca sunt nebuna, dar nu ciudata.
Andrada Băă:
Gabriela: Nu esti nebuna, tu esti cel mai bun exemplu pe care l-am avut vreodata.
Andrada Băă: ^_^
Andrada Băă: Ce-am facut eu de sunt un exemplu pentru tine?
Gabriela: Ai avut puterea de a controla o clasa intreaga din umbra, de ai controla pe toti....si nici macar nu s-au revoltat pentru ca tu i-ai robit
Gabriela: asta m-a miscat cel mai tare
Andrada Băă: A fost chiar usor ^^
Gabriela: si m-ai ales te-am luat ca un exemplu pentru ca tu nu m-ai tradat
Gabriela: asta este
Gabriela: esti in stare de asta
Gabriela: eu in schimb nu pot sa ii controlez
Andrada Băă: Si la Buzau am dominat toata clasa.
Gabriela: Sunt mandra de tine.
Gabriela: Data viitoare cand vorbesti cu Mimi sa ii spui ca sunt suparata pe ea.
Gabriela: Si sa ii spui sa incerce sa o puna la punct pe mama ei daca nu ii convine ceva.
Gabriela: Da?
Gabriela: Si sa ii spui si sa nu comenteze.
Gabriela: Mersi.
Gabriela: Daca nu reusesti sa ii spui, ii voi spune eu cand incepe anul scolar, chiar daca sunt constienta ca vor iesi scantei.
Gabriela is typing...
Gabriela: Depinde de tine, te las sa alegi.
P.S : Ea are 13 ani... E foarte, foarte ciudata. Intrebarea mea este urmatoare : Ce o face sa fie asa? Un perete din casa ei este doar de icoane. Aude zgomote... Ce D-zeu are? E satanista? Mai cunosc o persoana satanista care seamana cu ea

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

E satanista! Pun pariu ca daca verifici in spatele icoanelor o sa gasesti pentagrame.Ai grija, Andrada.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Singura ciudata de aici esti tu.Chiar nu poti sa-ti vezi de treaba ta? Cine esti tu sa judeci?
Tu ai mai mult de 12 ani.
Ce logica tare ai.
E satanista dar se duce des la biserica si are peretele numai din icoane...
Pana la urma care e scopul postari?! Lipsa de ocupatie sau frustrare?!

| AndradaBăă explică (pentru ROB3RT89):

Care`i treaba daca eu vreau sa aflu ce e cu ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndradaBăă):

Astept si sper de la tine AndradaBăă ca sa stergi aceasta postare daca se poate si esti draguta atunci ti-as fi recunoscator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept si sper de la tine AndradaBăă ca sa stergi aceasta postare de a ta daca se poate si esti draguta atunci ti-as fi recunoscator

| AndradaBăă explică (pentru anonim_4396):

De ce sa o sterg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndradaBăă):

Pur si simplu fiindca nu este frumos sa vb despre o persoana in lipsa acesteia

| FearOfTheDark a răspuns:

laughing Ma faci sa rad.Intrebarea e de tot rasul.