| Benghazini a întrebat:

TPU. va rog ajutati-ma, cum pot sa imi pun pe hi5 la Profil o poza inloc de Skin. sa fie poza pe profil. uita-ti un exemplu http://hi5.com/friend/p139167642--Raila%20♥--html FUNDA daca imi dati un rapsuns bun

Răspuns Câştigător
| Emma_6271 a răspuns:

A pai daca e ceea ce cred eu ca vrei sa facilaughing
atunci trebuie sa intri la "modifica aspectu"-"Creează un aspect pentru profil »"-si apoi vezi ca ai 3 randuri care trebuiesc completate... u il completezi doar pe primul daca nu stii ce trebuie sa pui la "pozitie, atasare sau derulare" ori imi lasi un msg sa-ti explic sau imi dai id`ul tau si`ti explic pe mess

succes:*:*