| Alina_Aniella_1970 a întrebat:

TPU veau un cont pe imvu cu multe haine. Daca aveti voi unul si numai il vreti dati-mi-l mie sau faceti-mi unul ca la mine nu mai merge nu stiu de ce. (scuzati categoria dar vreau raspuns rapid) Dati-mi-i contul pe mess zuzulica69 e ID-ul meu. Funda celui mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are graba ta cu Dragoste si sex?

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca vreau sa primesc raspunsuri cat mai repede ca categoria Dragoste si sex este cea mai cautata si se observa cel mai repede intrebarea dar eu ti-am cerut ajutorul daca nu vrei sa ma ajuti bine dar numai comenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina_Aniella_1970):

Dupa cum vezi, nu comentez ci actionez pentru a fi respectat regulamentul. Ajut pe cei care posteaza corect, acolo unde am cunostinte suficiente si care simt ca au chiar nevoie de ajutor, serios.Numai bine.

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu mai actiona la intrebarea mea actioneaza la alti ca si alti oameni intrebau ceva si puneau categoria dragoste si sex si nu stiu cum ce am incalcat regulamentul scrie cumva in regulament ca nu am voie sa pun o intrebare despe jocul imvu? Nu cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina_Aniella_1970):

Nu.Scrie sa respecti categoria unde postezi.Citeste in regulament si pe blog si ce scrie despre "scuzati categoria". Numai bine.

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru anonim_4396):

In fine. Nu vreau sa ma pun la mintea ta. Numai bine.

| Razvan710 a răspuns:

Care vrea cont imvu sa dea add la razvan_suvita2011