| BountyLoverXD a întrebat:

TPU, voi credeti in extraterestri? Adica vreau sa zic credeti ca ar exista viata pe o alta planeta in univers?

Răspuns Câştigător
| Th3Unknown a răspuns:

Dupa parerea mea, este destul de posibil sa mai existe si alte forme de viata in univers, pe alte planete. Nu se poate afirma ca suntem singurele fiinte din intreg Universul, pentru ca Universul este imens, ceea ce ar necesita cercetari supraomenesti pentru a afla daca mai exista sau nu alte forme de viata. Deci cred ca este posibil sa existe.

| BountyLoverXD explică (pentru Th3Unknown):

Ai dreptate, asa gandesc si eu, da mnoh, amu eu nu cred in extraterestrii din astia verzi de la desene animate sau asa ceva big grin

| thegatekeeper a răspuns (pentru BountyLoverXD):

Desigur, nici eu nu cred ca arata asa cum sunt portretizati in media, la TV si asa mai departe, in cazul in care exista big grin.

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Eu cred în extratereştri! big grin

| GRs a răspuns:

E foarte posibil sa existe viata si pe alte planete, insa acesti,, extraterestrii" sunt doar niste creaturii adaptate sa traiasca pe acea planeta, daca aceasta are conditiile necesare sa sustina viata(oxigen, apa, temperatura optima etc.).

| Rooobi a răspuns:

Extraterestrii sunt la fel de reali ca mos craciunlaughing

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Rooobi):

rolling on the floor

| Th3Unknown a răspuns (pentru Rooobi):

Ai dreptate...ai spus ceva adevarat dar nu cred ca ai gandit-o.da, poate ei sunt "parintii" nostri.