| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Vreau cele mai bune glume

Răspuns Câştigător
| razvi99 a răspuns:

Era ziua aviatiei si un domn o intreaba pe sotia sa daca poate merge cu elicopterul, aceasta spune ca nu findca 5000 de lei sunt 5000 de lei trec ani si venise iar ziua aviatiei omul avea 70 de ani si i spune sotiei sale:te rog nu putem merge cu elicopterul ca sunt batran si nu mai stiu daca mai prind anul viitor iar aceasta spune; nu e prea scump
un pilot aude conversatia lor si le face o propunere; va iau pe amandoi cu 5000 de lei si daca nu scoateti nici un sunet pana la final nu imi platiti nimic.
acestia accepta si pornesc.
pilotul face tot felul de manevre si nu se aude nimic aterizeaza
pilotul spune:dar tare mai esti domnule
domnul:vroiam sa zic ceva cand a cazut nevastamea dar 5000 de lei is 5000de lei. funda te rog

2 răspunsuri:
| razvi99 a răspuns:

Era ziua aviatiei si un domn o intreaba pe sotia sa daca poate merge cu elicopterul, aceasta spune ca nu findca 5000 de lei sunt 5000 de lei trec ani si venise iar ziua aviatiei omul avea 70 de ani si i spune sotiei sale:te rog nu putem merge cu elicopterul ca sunt batran si nu mai stiu daca mai prind anul viitor iar aceasta spune; nu e prea scump
un pilot aude conversatia lor si le face o propunere; va iau pe amandoi cu 5000 de lei si daca nu scoateti nici un sunet pana la final nu imi platiti nimic.
acestia accepta si pornesc.
pilotul face tot felul de manevre si nu se aude nimic aterizeaza
pilotul spune:dar tare mai esti domnule
domnul:vroiam sa zic ceva cand a cazut nevastamea dar 5000 de lei is 5000de lei. funda te rog

| razvi99 a răspuns:

Era ziua aviatiei si un domn o intreaba pe sotia sa daca poate merge cu elicopterul, aceasta spune ca nu findca 5000 de lei sunt 5000 de lei trec ani si venise iar ziua aviatiei omul avea 70 de ani si i spune sotiei sale:te rog nu putem merge cu elicopterul ca sunt batran si nu mai stiu daca mai prind anul viitor iar aceasta spune; nu e prea scump
un pilot aude conversatia lor si le face o propunere; va iau pe amandoi cu 5000 de lei si daca nu scoateti nici un sunet pana la final nu imi platiti nimic.
acestia accepta si pornesc.
pilotul face tot felul de manevre si nu se aude nimic aterizeaza
pilotul spune:dar tare mai esti domnule
domnul:vroiam sa zic ceva cand a cazut nevastamea dar 5000 de lei is 5000de lei.