| danaieladaniela a întrebat:

Trebuie ca fata sa stie sa gatesca?

66 răspunsuri:
| Arakiss a răspuns:

Da. Cel putin cat mine. Sau daca nu, sa fie dispusa sa invete.

| PuyaTimonel a răspuns:

Pai da.

| MaRIAN9889 a răspuns:

Nu este obligatoriu ca o fata sa gateasca. Mai ales intr-o familie consider ca munca in 2 ar fi mai distractiva. La gatit, daca nici unul dintre ei nu stiu, ar putea amandoi, impreuna sa faca ceva sau cel mai rau caz merg la un restaurant, cumpara ceva gata gatit.

| Treachery a răspuns:

Nu.

| Treachery a răspuns:

Sunteti toti extrem de inapoiati.

| 0k8 a răspuns:

Daca ma intelege imi e de ajuns

| nikklett a răspuns:

El te iubeste pentru cine esti, nu pentru faptul ca ii poti face fripturi la comanda.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru nikklett):

Dar dragostea nu prea implineste anul, daca e doar o apreciere de moment intre voi.
Daca eu vin acasa flamand, iar ea e la fel de flamanda si neputincioasa, nu prea ma gandesc in momentul ala ca are ochii frumosi, si canta bine. La fel cum nici ea nu ar fi fericita cu glumele mele, daca as fi somer cu 0 potential financiar, si n-as sti sa schimb un bec.

| minrest a răspuns (pentru nikklett):

O iubeste pentru cine este, si daca este o persoana atat de dezorganizata si dependenta incat nu poate gati, nu o iubeste.

| danaieladaniela explică (pentru nikklett):

Ehh happy