| Andreea1119 a întrebat:

Trebuie sa calatoresc sambata cu avionul, si nimeni nu m-a putut ajuta cu dilema mea, poate ma puteti ajuta voi, dau fundita. Problema sta in felul urmator. Mi-am achizitionat de curand extensii cu clip on, si nu stiu daca e ok, daca pot trece cu ele de control sau ma pune sa mi le dau jos acolo sau mai rau, mi le confisca, nu as vrea sa se intample asta... Daca are cineva o experienta asemanatoare, chiar as avea nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa treci prin filtru, o sa tipe detectorul de metal, o sa le explici care e treaba si te va controla corporal sa se convinga ca nu e de la altceva. Atat timp cat nu sunt ascutite sau taioase nu ti le confisca nimeni

1 răspuns: