| albinuta_2886 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen pentru scoala si nu am nicio idee. Ce sa desenez?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti face o caricatura.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Fă un portret... mie cel puţin îmi place la nebunie să fac portrete deci eu asta aş alege.Sau ceva abstract

daniela
| daniela a răspuns:

Peisaj de iarna

| Bishop a răspuns:

O albinutahee hee

| vyo a răspuns:

Un peisaj de toana-iarna cred ca ar fi ce-l mai perfect.

| larrii a răspuns:

O maimuta love struck

| anca_2642 a răspuns:

Eu de ex, desenez mai mereu natura statica ( conuri, cuuri... mai multe pe o foaie,). si cu umbre, iesie chiar frumos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Globulete pentru brad, betea, chestii de acestea, de Craciun.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala si niste copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fac ceva pentru luna ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza ce doresti tu

| teo1995 a răspuns:

Nu stiu despre ce tema este desenul dar acum ai putea desena un peisaj de iarna, o poteca langa un rau inghetat sau ceva de geul, copii la patinoar, o padure si o casuta pe deal acoperite de zapada etc.