| alessiab a întrebat:

Trebuie sa merg la ziua unui baietel de 6 ani si nu stiu ce cadou da ai iau. ce ma sfatuiti? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe cadouri pe care poti sa le cumperi happy
Iti dau si eu cateva exemple big grin
-O masinuta
-O bluzita frumoasa
-Un trening
-Un joc
-O carte
-O pereche de blugi
Nu ar strica niste dulciuri pe langa cadouhee hee

6 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Hmm. foarte simplu...cumpara_i o mashinutza. big grin
mai stiu eu. ceva jukarii pn baieti.

| Dan a răspuns:

O carte pentru varsta lui.La multi ani!

| arysa a răspuns:

O masina cu telecomanda, o carte de povesti, o carte de colorat, un maimutoi de plus.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Pe langa masinute si alte jocuri ii poti lua si o minge de footbal...carti de colorat, robotei...soldatei,dulciuri si niste pixuri...creioane mai dragute pentru varsta luiwinking sub diferite formebig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O carte de colorat
Culori
Un joc "Ne jucam, desenam, matematica-nvatam"
Un joc ceva de genu "Nu te supara frate"
Un pistol
O masinuta
Dulciuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 6 ani cred ca un CD cu desene animate sau jocuri pe calculator l-ar amuza mai mult decat un pistol cu apa sau o carte de colorat, mai are putin si merge la scioala, stie mai multe decat un pici de 3 ani, sa va traiasca sa va bucurati de el, puiu mic!