| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu cand patesti ceva, pierzi bani de exemplu sau dai cu capul de ciment si suferi de durere si prietenii tai sau parintii tai sau persoana iubita nu iti ofera atentie sau afectiune te intristezi?

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

E normal ca daca cineva tine la tine sa iti fie alaturi la bine si la rau deci daca patesti ceva sa-ti ofere atentie.Nu as putea tine la cineva care nu imi ofera atentie.

| 393Dan a răspuns:

Nuu in nici un caz! ٩(^‿^)۶ Pierzi bani - poate cineva mai sarac si nevoias tii gaseste dai cu capul de ciment - iti antrenezi fata la durere ┌( ಠ‿ಠ)┘