| gemeni6226 a întrebat:

Tu ce ai simti pentru persoana la care i-ai trimite ca dedicatie cantecul:Ana, zorile se varsa? Sau in ce imprejurare se trimite ca dedicatie aceasta melodie?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca acel cantec e facut pentru amanta.Deci,ce poti simti pentru o amantă.

| gemeni6226 explică (pentru Freya1):

Scumpa mea fiind Ana in textul melodiei melodia e cintata de un barbat sentimentele sunt ale unui barbat deci m-as fi asteptat sa raspunda la intrebare cineva de genul masculin.

| SilentRain a răspuns:

Nimic pentru că nu simt o conexiune cu melodia și nici nu mă regăsesc în versuri
Nu-i găsesc un context poate la mișto...