| raidu2004 a răspuns:

Eu zic ca atat melodia cat si videoclipul sunt foarte reusite. Asta este un videoclip cum rar vezi adica fara femei imbracate provocator.

5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Draguta - fetele cu siguranta viseaza si acum la feti frumosi day dreaming

| JackieSue a răspuns:

Taylor Swift e o scumpa, melodia e naspa.

| ioanaa a răspuns:

Melodia e ok, iar versurile sunt dragute.

| Annitu a răspuns:

Daca tie iti place... e ok...nu e nevoie sa ceri parerile noastre! fiecare asculta ce-i place!winkingGUSTURILE NU SE DISCUTA!
winking

| unbaiat a răspuns:

Pentru copii mai mici de 15 ani merge... mie unul mațaita asta nu-mi misca nici secundarul de la ceas...