| rotariurazvan a întrebat:

Tu...ce scrii intr-un jurnal?

13 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ce NU scriu ar fi fost o intrebare mai buna laughing

| thegatekeeper a răspuns:

Momentan nu mai am un jurnal, insa am avut timp de 3 ani, acum ceva vreme. Scriam ceea ce am facut pe parcursul zilei initial, apoi m-am rezulat doar la detaliile importante, fiindca imi lua prea mult timp sa povestesc tot. Pe langa asta, imi exprimam opniile cu privire la diverse subiecte de care m-am lovit sau care imi veneau in minte, aleatoriu, inventam tot felul de povesti si le redactam acolo, uneori desenam etc. Am tinut jurnal de la 12 la 14 ani.

| mona a răspuns:

Acum nu mai am asa ceva dar am avut si scriam tot ce faceam in ziua respectiva[nasol]

| Alyra a răspuns:

Ce-mi vine. Gânduri...sentimente... poezii.ce am făcut în ziua respectivă eventual, prostii ce nu le-ar înţlege nimeni, orice.

| Sociopat a răspuns:

Cand eram mai mic scriam despre faptul ca de Craciun am primit un castel mare cu dragoni si cavaleri si eram tripat rau pe el.De asemenea am mai scris si de faptul ca mama nu-mi lua reviste cu scooby-doo, ca nu-mi lua un set de masinute super marfa sau ca nu-mi lua o sabie pe care am vazut-o la metrou pe cand ne intorceam de la matusimea.

| Vans a răspuns:

Eu...n-am jurnal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am jurnal şi n-am avut niciodată şi nici nu vreau să-mi fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am asa ceva.

| pci27 a răspuns:

Gânduri, trăiri personale.

| RobertKilleur a răspuns:

Secrete,sentimente ETC

| XmimiX a răspuns:

Secrete...

| AndraAlee16 a răspuns:

Ce-am facut in ziua respectiva, bine da nu scriu chiar in fiecare zi. despre baieti, ce-mi place. d-astea

| Alina3333333333333 a răspuns:

Foarte multe...Dar vreau si eu pareri. uitati-va la mine pe profil si raspundeti la la mine la intrebari