| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Tu cum arati,adica in viata reala, nu virtuala?

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Par saten,ochii verzi, ten palid, parul este destul de lung cam pana la coate, uneori imi fac suvite albastre sau roz laughing, am 1.73 inaltime, 56 kg, parul este drept, altceva?

| Denis777 a răspuns:

Am 2, ochii 2, maini, 2 picioare, sunt baiat am 14 ani, are rost sa continui?

| GenesisXD a răspuns:

Am 1,67, sunt sportiva (de aici iti dai seama de corpul atletic), am parul brunet cu niste suvite verzi, iar la varfuri albastru, acesta fiind putin mai jos de umar, ondulat (il indrept mai-mereu-exceptie zilele calduroase de vara), breton intr-o parte, ochii verzi deschis (dar se schimba in funtie de vreme, stari). Tenul este mai inchis la culoare. Deci nu cred ca nu am omis detalii importante.:]

| oo4099 a răspuns:

Ca un om obisnuithappy