| Raul a întrebat:

Tu nu te-ai saturat de oamenii care urasc oamenii? nu ai vrea sa faci ceva?(eu da...sa ma inrolez in trupele SAS)(astept sa vad ce ati face voi sa face lumea asta o lume mai buna)

17 răspunsuri:
| kayan a răspuns:

Te-ai jucat prea mult counter strike si call of duty...

| StarDust a răspuns:

Hihih ..si cum crezi ca o sa faci oamenii sa nu se mai urasca? daca reusesti intr-un fel ma anunti si pe mine tongue am cativa pe lista

| inna a răspuns:

Daca nu ai dusmani, nu existi laughing...imposibil ca oamenii sa nu te urasca, macar unul si tot te urastehee hee

| Gabry a răspuns:

Da, m-am saturat, si da, as vrea sa fac ceva! Dar nu prea se poate face ceva! Si noi suntem oameni, ce spui tu este inposibil! Nu putem faca nimic, daca se putea, se facea de multsad

| Raul explică:

Kanyan sa stii ca nu ma joc c... poate mam jucat eu prea mult call of duty dar astai visul meulaughing))(and no mater waht is gong to stai in our way we wil will...nu mai stiu unde am auzit-o laughing

| Silvia a răspuns:

Si... ce inseamna SAS?laughing
thinking
zzzzzzzzzz

| Raul explică:

Special anit-tero..si nu mai stiu ce ...sati sa-mi aduc amintelaughing

| StarDust a răspuns:

Special. A Squad rolling on the floor nu stiu worried

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer si eu m-am saturat de oamenii rai dar nu avem ce face straight faceOamnenii sunt rai si orice explicatie le-ai da ei nu vor intelege niciodatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu in legiunea straina?

| Raul explică:

Da am primit confirmarea... special anti tero squadbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,, mam''saturat de oamenii care nu scriu corect.

| Raul explică:

Si eu enigma dar e mai bine asa decat pe messengigeriana.crede-ma(si va rog iertati-ma ca scriu fara cratime dar e mai lejer)poate face unu o gluma de prost gust ca ma supar)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ca sa-ti raspund totusi si la intrebare, tu nu ai nici o idee de cum se intra acolo.Probabil ca ai vazut prea multe filme, altfel nu se explica acest lucru.Mult mai usor intri in legiunea straina decat in SAS.Si cum vrei tu sa ajungi acolo cand nici macar nu stii ce inseamna SAS? Ca sa nu stau sa-ti explic atat de mult de ce nu ai sanse sa ajungi tu in SAS, am sa-ti las un link si te documentezi tu singurel. Daca totusi doresti sa intri intr-o armata de mercenari, cel mai usor intri in legiunea straina.Mergi la Marseille, acolo au unitatea de recrutare, te tin 6 luni dupa care, daca treci testele fizice iti fac contract pe 5 ani cu posibilitate de prelungire.
http://en.wikipedia.org/wiki/Special_Air_Service
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_SAS

| Raul explică:

Da @enigma am vazu filme si ma rog politia romana(prieteni din politie ce sa le facilaughing)e de vina cu special anti-tero squad... dar ai spus ca se intra mai usor ceea ce inseamna ca totusi se intra...deci visul meu se poate indeplini... te rog sa nu ne certam acum cand suntem bine dispusi ok?

| Raul explică:

A si mersi de informatibig grin

| Raul explică:

Si imi pare rau daca am fost asa mai...copilarosbig grin