| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu te plimbi de obicei noaptea prin natura sa admiri copacii si florile si alte lucruri?

18 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu

| Mayhem666 a răspuns:

Daca e frig afara, nu, daca nu e frig, uneori ma plimb, de obicei vara.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu inteleg la ce te referi.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Incerc sa fac doar ce imi place, profit doar daca ies in castig.

| Deaad a răspuns:

Absolut.
E una dintre cele mai mari pasiuni ale mele.

| Dorotheea21 a răspuns:

Daca Bucurestiul e "natura", da, ma plimb noaptea prin el.
Cu admiratul florilor e mai greu. big grin
Oricum, ne laudam cu cele mai scumpe flori din lume, la cat platesc primarii pe "panselute" si alte "plantatii". happy
Cine e de aici, stie despre ce vorbesc, suntem cu totii plini de "admiratie". big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| August99 a răspuns:

Nu ca mi frica sa nu ma violeze careva

| BloodyLips a răspuns:

Obisnuiam sa fac de foarte multe ori asta,in serile de toamna si vara mergeam la lacul apropiat de casa mea si pur si simplu stateam acolo sa admir luna, stelele, lacul, copacii, sa aud brotaceii.Era sursa de liniste care ma calma, o dependenta. Apoi s-au luat niste tigani de mine, m-au fugarit 2 strazi noaptea, si m-am potolitrolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru BloodyLips):

Incredibila natie! Pacat de ei,, sunt tigani care pot fi si oameni, nu doar pramatii. Si mie mi-ar surade ideea stationarii langa lac, cadrul natural perfect!

| BloodyLips a răspuns (pentru Drimmero):

Un singur tigan ok cunosc, nu vreau sa discriminez, dar la majoritatea pe care ii intalnesc...comportamentul lasa de dorit.

| Drimmero a răspuns (pentru BloodyLips):

Asta le este natura din ADN,, apoi se intreaba de ce sunt discriminati, pai uite de ce. Nu ii discrimineaza nimeni dupa culoarea pielii, doar dupa comportament sunt discriminati.
Am cunoscut si eu oameni ok care erau tigani si m-am inteles bine cu ei/

| ălkjmhgf a răspuns:

Uneori, mă liniștesc destul de mult plimbările nocturne.

| 4StarLight a răspuns:

Nu mă plimb noaptea,dar mi-ar plăcea foarte mult!
Foarte rar se întâmplă,știu că odată m-am întins pe pământ în mijlocul curții și am început să mă uit la stele și puteam sta așa ore întregi dar dacă ai părinții prea grijulii atunci nu apuci să stai destul! happy
Oricum,eu prefer noaptea decât ziua deoarece consider că uneori poți vedea ma clar lucrurile noaptea decât ziua, și plimbările la fel, e mau relaxantă o plimbare noaptea decât ziua!
Și natura îmi place foarte mult, dar am o mare problemă cu insectele de aceea mă axez mai mult pe natura universului!
Oricum, chiar mi-ai dat idei! happy

| Fetitzacekurai a răspuns:

Pai eu de obicei ma plimb noaptea prin natura numai ca sa isi faca potaia mea nevoile...