| Forevăr a întrebat:

Uita-ti ce "panarama" crying( Nu reusesc sa rezolev problema asta : Deci :
Vreau sa modific o poza, intru pe picnikbig grinsi dau la acolo unde trebuie sa scrii si mi se schimba brusc semnele dp tastatura sad Scriu ceva si imi apare alceva. Am dat la tastatura pe ecran sa vad ce fel mi se schimba straight face Si eu am tastatura in italiana si cand de cand nu mai stiu ce am modificat ieri la tastatura mi se schimba sad Deci happy Am schimbat tastatura in romana sa vad cum e, dupa am sters aia thinking Si acum cand scriu pe picnik imi apare tastatura in romana, chiar daca eu am sters aplicatia aia in romana straight face

Va rog, ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NoLoveNoStress a răspuns:

Schimba-ti tastatura in "English". Si in al doilea rand, nu mai incerca sa intri pe Picnik. Nu este un program de editat bun. Eu iti recomand alte programe. Eu una folosesc PHOTOSCAPE, momentan. Se downloadeaza de pe net. Este foarte usor de invatat cum se foloseste. Succes! :*

1 răspuns:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Iti multumesc de funda si sper ca te-am ajutat. Daca nu vei intelege ceva, trimite-mi un mesaj pe privat. ♥