| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uite ce e,e noapte si maine poate mor,ce sens are sa imi fac griji pentru saracie si lipsuri cand viata e atat de scurta? Oricum,daca alerg dupa bogatii tot intr-o groapa o sa cad SI O SA MA UITE LUMEA,si ce am facut? Nimic! dECI VREAU SA RAD,SA FAC LUCRURI CARE MA FAC SA MA SIMT BINE,SA SPARG UN PAHAR,SA LING COPACI,SA TRAG IEPURI DE PAR,SA DAU PESTE FUND LA BABE,SA MA JOC CU GALEATA FOTBAL IN CURTE,CA MACAR ASA O SA FIU UNIC, NU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da' iepurii ce ţi-au mai făcut? laughing

| T0T a răspuns:

Păi ce te oprește să faci asta? Tu nu înțelegi, scopul nu e să fii unic ci să faci ceea ce îți place. Atâta timp cât faci ceea ce îți place puțin contează dacă ești unic sau nu.

| danay72 a răspuns:

E bine sa nu te îngrijorezi exagerat pentru ziua de mâine. Cel mai important este sa fi echilibrat. Ajunge fiecărei zile necazul ei.

| DrGoogle a răspuns:

Eu as manca o chifteluta crocantalaughing

| DroIja a răspuns:

Ce consumi? E dubios rău.