| anonim_4396 a întrebat:

Uite eu am o problema thenologica deci:
Laptopul nu ma lasa la nici un joc online si nici pe youtube pentru ca nu am plugin-ul adobe flash player si daca vreau sa-l instalez sau sa-l downloadez nu ma lasa! ce sa fac cum sa fac rost de el ca imi apare cand il iau de pe net error si din astea! plis ajutati-ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Da draga mea, nimic mai simplu. Deci tu NU te poti juca online pentru ca ai nevoie de un mic programel instalat la tine pe calculator programel necesar creeri animatiilor si redarii streamurilor video sau audio. La acest programel ii zice Flash Player. Tu nu trebuie decat sa te duci la adresa asta :http://get.adobe.com/flashplayer/ sa selectezi I agree and install now, urmezi pasi, si gata. Dupa instalare poti intra linistita pe youtube sau orice alt site cu suport java. Stai linistita siteul e "virus free" si gratis. Nu te costa nimic programelul. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna in continuare :D.

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ii raspunde cineva, fetitei'? ma intereseaza si pe mine!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cauta pe google... ce?

| wert a răspuns:

Foloseste firefox si descarca ultima versiune, a pluginului direct de pe www.adobe.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu meregyou tube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu meregyou tube!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe google ...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge
!