| SG1995 a întrebat:

Uite o intrebare coiudata, stiu cum ati reactiona daca iubita si-ar tragi-o cu un alt tip, dar cum ati reactiona daca ati afla ca iubita/nevasta va inselat cu o femeie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Scarba, o perioada vei avea nervi, asta insemnand ca-ti pasa de ea, inca, apoi vei realiza total ce-a facut si te indepartezi de o astfel de persoana.

| Teffan a răspuns (pentru Drimmero):

Omg drimmero inca te mai gasesc activ laughing
Titanii TPU-ului.

| Drimmero a răspuns (pentru Teffan):

Hai salutari, inca mai ma gasesti,, inca. Vad ca si tu ai revenit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o lupta care o vrea mai mult pe femeia aia, o sa fie mare chestie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori se intampla si fara sa fie femeie. Mai trist e cand te lasa pentru unul mai fatalau care-i sufla in gaura tot timpul. Reactia nu poate fi decat de sila.

| DonGiani a răspuns:

Super happy