| Cristina788 a întrebat:

Un prieten m-a pus să ghicesc dacă e zodia taur sau gemeni. Nu vrea să îmi spună ce este.
Deci e timid, nehotărît când spune ceva dupa 1 minut se răzgandește, nu înjură, e foarte calm. Se îmbracă numai în roșu.
Vi se potrivește caracterul lui?
Mă ajutați să aflu ce zodie este după caracterul descris?
Ce credeți că e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea vezi fătălăi in zodiacul taur mai ales la băieți.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu știi când e ziua lui de naștere?

| siriusblack98 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva si chestiile astea sunt niste prostii. Poti sa intalnesti caractere diferite la aceeasi zodie.Totusi ca sa nu zici ca nu-s ''related to the post'', conform descrierii zodiacului.mie imi suna clar a zodia gemeni.Nu are nimic din trasaturi specifice ale taurului.Partea cu hainele rosii nu inseamna nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil taur