| georgexxl a întrebat:

Un test pentru cine vrea sa il faca si sa imi raspunda cum i-a iesit
1. In timp ce stati la birou in fata calculatorului, ridicati piciorul drept de pe podea si faceti cu el cercuri in sensul acelor de ceasornic.

2. Acum, in timp ce faceti asta, desenati cifra "6" in aer cu mana dreapta. Piciorul isi va schimba sensul de rotatie.

4 răspunsuri:
| CristinaCrisy a răspuns:

Cea mai tare fazaa! am reusitbig grinbig grin:d

| Inuh a răspuns:

Buna! Eu am incercat si piciorul si-a schimbat sensul de rotatie insa nu mereu. Cateodata era acelasi sens (cred ca eram prea concentrata sa-mi misc piciorul in acelasi sens). Oricum a mers! big grinbig grin

| lizun4k64 a răspuns:

Bred.Prostii

| crsmadalina95 a răspuns:

Asa este laughing