| Alexandru58 a întrebat:

Unde a avut loc primul vostru sărut?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Langa o padure

| gemeni6226 a răspuns:

La o discoteca in alt oras decat unde locuiesc, am fost impreuna cu verisoara mea, a venit baiatul linga mine, m-a prins de mina cam vreo 5 minute, am mai dansat noi asa dupa care, of ametitor a mai fost primul sarut. Dupa aceea nu l-am mai vazut niciodata.

| GoldenZenith a răspuns:

Pe buze.

| syd a răspuns:

In vis

| 393Dan a răspuns:

In Marea Neagra, era noaptea si am mers sa ne plimbam pe plaja si am convins-o sa mergem sa ne scaldam la lumina lunii si atunci am sarutat-o. A fost si franţuzesc; D

| CdeMetal a răspuns:

Pe Marte.

| Harley18 a răspuns:

Intr-un loc extra special, la Mc. laughing