| lavinia_4694 a întrebat:

Unde anume trebuie sa intru la ca sa-mi activez microfonu daca imi puteti explica mai bine ca nu ma pricep sa umblu bine pe cal. m-i-a zis cineva ca trebuie sa intru la setarile mesangerului dar nu merge am intrat acolo mai stit unde pot sa intru sa activez microfonu de la camera web ii incorporat in camera daca ma intelegeti

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe iconul de volum (dreapta jos)\recording devices\recording\configuration