| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Unde as putea sa gasesc pantofi elevator la un pret mai accesibil?
Salut TPU! Am 17 ani si sunt scund.Imi doresc foarte mult sa ma mai inalt dar din pacate, slabe sanse sa mai cresc semnificativ... poate 2-3 hai poate 4 cm dar nu mai mult.Totusi, fiind complexat de acest lucru caut destul de frecvent pe net lucruri legate de inaltimea la barbatilor si am gasit la un moment dat niste pantofi care te fac cu aproape 10 cm mai inalt; si din cate am vazut chestia e chiar pe bune.Nu numai ca n-as mai fi scund daca as purta acesti pantofi, ci as fi chiar inaltut-ar fi un vis devenit realitate.Totusi, exista o problema.Parintii mei nu vad acesti pantofi ca pe un lucru esential chiar daca eu unul mi-i doresc foarte mult.Din acest motiv, nu sunt dispusi sa plateasca foarte mult pentru ei.Iar toti pantofii cu talpa foarte inalta sunt scumpi.Iar ai mei nu sunt dispusi "sa dea o caruta de bani pe niste prostii"(ei ii considera niste chestii putin importante). Se mai gasesc prin magazine perechii cu talpa de 3-4 cm care sunt la un pret ceva mai accesibil dar nu mi se par foarte eficienti : am un prieten care are astfel de pantofi si nu il fac cu mult mai inalt decat e deja.Asa ca, as vrea sa ma ajutati spunandu-mi niste site-uri sau magazine de unde as putea achizitiona pantofii cu talpa foarte inalta (peste 6 cm ) la un pret mai accesibil.Deci:
CUNOASTETI UN MAGAZIN ROMANESC/SITE DE UNDE AS PUTEA SA CUMPAR PANTOFI ELEVATOR LA UN PRET DESTUL DE ACCESIBIL? DACA DA, CAM CARE AR FI ACEL PRET? SUNT DISPUS SA DAU PANA LA MAXIM 500 DE LEI PE EI; MAI MULT NU DAU.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!