| Raluca591 a întrebat:

Unde ati prefera sa locuiti dintre Brasov si Bucuresti? Si de ce?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bușteni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am încercat Bucureștiul, as încerca si Brasovul 1 an sa fiu sincer

| Drimmero a răspuns:

Brasovul, imi place aerul de munte si orasul mai aerisit, Bucurestiul nu-mi place deloc, e prea aglomerat si urat, are si parti frumoase dar prea putine, nu-i chiar pe stilul meu.

| Celcestietot a răspuns:

Dar daca locuiesc deja in Bucuresti, mai merge sa scriu ca as prefera tot aici sa locuiesc thinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nici, nici. Ambele sunt foarte aglomerate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În nici una dintre aceste două orașe, deoarece Bucureștiul e prea poluat toxic și fonic iar Brașovul se află în munți iar acolo temperaturile sunt mai joase față de restul țării iar mie nu-mi place deloc frigul.
Prefer Timișoara sau Constanța.

| tup3u a răspuns:

Ploiești,Pitești,am auzit că sunt vagaboante multe pe acolo laughing)