| VittorioV a întrebat:

Unde credeti ca ar trebui sa merg la mare vara aceasta in Bulgaria sau in Grecia?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Grecia, sunt mult mai multe lucruri interesante acolo, plus daca vrei Marea Neagra aia o vezi si la noi.

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Depinde unde vrei sa cheltui mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La turci, in Antalya. La bulgari e prea de doi lei atmosfera, iar in Grecia e chiar si mai naspa, ei tocmai pregatindu-se de o racoala pan-europeana. dar in antalya e cald si bine, lumea sta relaxata... plus ca poti sa te sui pe-un vaporas si sa faci calatorii prin insulele grecesti de vis-a-viswinking

| AxRob a răspuns:

In Grecia