| Robert03122002 a întrebat:

Unde găsesc românii americani cu care să se căsătorească și să obțină peste 5 ani cetățenie? Prea multe cazuri

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romancele sant cele care profita de ocazie, a fost in trecut o agentie de recrutare pentru japonia unde se duceau romance, rusoaice si filipineze. Romancele se casatoreau cu japonezii pentru ca ii manipulau usor apoi cetatenie, bani trimisi in RO ele nu se intorceau inapoi sau unele aveau amant aditional. Dupa Japonia nu a continuat sa recruteze, nu aveau voie sa se casatoreasca cu japonezi au invatat lectia

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai obtine nimeni cetatenie americana in 5 ani, s-a schimbat legea de foarte multi ani, acum fiind la 10 ani!

Multi dintre romani se intorc in tara si-si iau neveste sau barbati, dintre fostii colegi de scoala, vecini, prieteni, cu care tin legatura peste ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate cazuri sunt de sunt asa multe?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde știi câte cazuri sunt? Pocăiții se căsătoresc între ei, de exemplu. Mai există și o piață a acestei afaceri, dacă cauți mai adânc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care prea multe cazuri? :/