| Mehh a întrebat:

Unde gasesc teme si jocuri pentru LG cookie lite T300?

5 răspunsuri:
| Mehh explică:

Super! Multumesc! Nu stiam ca gasesc si pe mobile9...ca,fiind touchscreen, nu eram sigura, fiind singura din familie cu acest gen de telefonhappy.

| Mehh explică:

De fapt, m-am uitat si nu era modelul...mai aveti idei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
www.zedge.net
www.mobile9.com
www.mobiles24.com
Pa, pa.

| AlbertPetru a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna boy07 vreau sa stii ca zedge este doar pentru teme si imagini walpaper daca vrei cu adevarat jocuri pentru telefonul LG t300 Lite cookie scrie pe google:Jocuri Samsung Corbi 2 si gasesti cu touchscreen jocuri cu rezolutia 240x320

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlbertPetru):

AlbertPetru dupa cum vezi raspunsul a fost dat acum aproape un an, pe vremea aia erau si jocuri pe zedge.Degeaba vii tu dupa un an cu raspuns la o intrebare atat de veche!