| Tudy000 a întrebat:

Unde mai găsesc în Cluj păcănele Dracula's Treasure?

2 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Nu sari cu gura pe mine te rog...
Sa stii ca nu e bine pentru tine.
Stiu, ti-e greu, dar incearca sa te lasi de pacanele.
Intr-o zi o sa pierzi totul, sa stii ca cunosc persoane care acum dorm pe strada dupa ce au jucat la pacanele.
Si daca zici,, nu pot"?
Am si aici un raspuns.
Nu exista nu pot, exista nu vreau!
Da, stiu...Nu ti-am raspuns cu ce ti-ai fi dorit, dar sa stii ca e doar un sfat. Spre binele tau. Ia-o usor si lasa-te. Lasa-i pe altii sa joace acolo.
Tu mai bine te angajezi/faci ceva pe acasa...
Nu stiu, gasesti tu ceva de facut.
Doar lasa-te.

Cam atat.
Incearca macar.

| Tudy000 explică (pentru nuspuncinesunt2):

Nu sunt dependent de ele, joc pe bani putini si foarte rar si sunt cazuri foarte putin in care am pierdut un pachet de tigari (20 de lei) in rest tot pe plus am fost de fiecare data cand m-am dus. Mersi de sfat dar stiu si sunt cumpatat. Ideea era ca mi-am amintit ce ma distram cu un prieten cand mergeam la acel tip de aparat, niciodata nu ma jucam pentru castig ma jucam ca si cum m-as fi jucat un joc pe calculator, pentru mine, era relaxare, gaming si probabil de aia nu pierdeam, sau daca pierdeam o suma modica nu ma suparam pentru ca ma simteam bine si ferciti din alte puncte de vedere.