| anonim_4396 a întrebat:

Unde or sa ajunga urmasii nostri cu atata pornografie la tot pasul? Chiar si la anunturi inchirieri imobiliare am dat peste asa ceva

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numi fac griji. Decat sa stiu ca fica-mea ajunge prin UE la produs mai bine nu fac copii. Sant oameni care se multumesc cu banii & sexul vanat cand are chef prinde ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu agreez pornografia, nici eu. Dar nu mi-e teamă pentru urmași, căci ei se fac cu sex, normal. iar un om normal, chiar dacă este și consumator ocazional de pornografie, se comportă normal.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asa cum ne-am intors de la blugi cu talie de 5cm si sprancene chele la blugi cu corset si sprancene aproape dintr-o bucata (si stufoase), ma gandesc ca pe viitor, urmasii o sa considere sexy o pasarica impadurita cu implant de *** dati cu fixativ, sa nu mai stii "incotro", prin tufisul ala. Iar aia o sa fie sexy, necunoscutul.
Momentan am ajuns intr-o faza avansata de anatomie, poate urmasii nostri vor trage perdeaua la loc.

| Celcestietot a răspuns:

Poți să citești din Biblie ca să aflii.

| Andreeush a răspuns:

Astea sunt vremurile, toate site-urile sunt pline de reclame.

| Dismally a răspuns:

Pornografia exista si in antichitate, nu este ceva recent si cred ca este cea mai mica problema a urmasilor.

| Dandinelle a răspuns:

Se stie de pornografie inca din vremea romanilor. Acum avem doar mai multa techonologie si o putem accesa mai usor. Daca toti am munci pentru a le oferi urmasilor nostri un trai mai bun, o lume mai buna, nu ar avea cu ce sa ne influenteze asta. Daca o tinem asa egoist trait viata asta si urmasii nostri vor avea de suferit