| anonim_4396 a întrebat:

Unde plecati de obicei in vacante? Ma refer in alt oras / tara.

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

In alt oras cu trupul si in alta tara cu mintea.

| sofisis a răspuns:

Nu imi place sa merg de mai multe ori in aceleasi locuri in vacante.
Dar de principiu prefer plaja, soare si stat degeaba happy

| Cameliapantiru a răspuns:

La Sovata, Sighisoara, Brasov, Sibiu, Poiana Brasov, Vatra Dornei, Balcic etc

| Eduard619 a răspuns:

Eforie Sud o statiune foarte relaxanta de pe litoralul romanesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

España

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sighisoara sa zic, si unde am observat mai nou ca sunt fete frumoase ar fi Targu-Neamt

| Neberius13 a răspuns:

Fie într-un orășel mic pe undeva prin Austria unde stă taică-miu fie în Timișoara de regulă.

| Dx3F3ss a răspuns:

Pe luna.