| Dacianna a întrebat:

Unde pot sa gasesc obiecte de decor chestii roz, girlie etc. ca cele de pe site-ul http://www.wakeupfrankie.com/, dar care sa livreze si in romania? ( site-ul acela NU livreaza) vreau sa livreze si in romania. FUNDOI!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoai. Cumnata mea are toata camera roz. Si mobila facuta la comanda si draperie cu printese. pana si biroul este roz si a cumparat totul de la noiwinking dar de la diferite magazine.Si unde mai pui ca are 22 de ani laughing dar ii plac ei printesele. Daca vrei iti pot arata niste poze sa iti faci o idee