| Ramo137 a întrebat:

Unde pot sa-mi fac un tatuaj semi-permanent in Bucuresti? Din acela de tine 2 sapt. ori 3 - 6 luni. Si ca pret cam cat ar fi. mersii dau fundita

2 răspunsuri:
| anneAlb a răspuns:

Cred ca te referi la tatuaje cu hena neagra sau alba. În București nu știu dar în cazul în care mergi la plaja în Mamaia sa știi ca
exista un fel de tarabe unde sunt oameni specializați și se pot face pe o anumita perioada. Sper ca te-am ajutat! Scuze, dar nu locuiesc in București și din acest motiv nu stiu

| Ramo137 explică (pentru anneAlb):

Am ost anul trecut si am vazut si eu. mersi oricum happy