| Danii3 a întrebat:

Unde pot vedea naruto shippuden cu subtitrare in romana si sa nu se intrerupa?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Pai scrii pe google asa:
naruto shippuden ep 1, 2, 3... rosub dai enter si dupa aia o sa ata apara mai jos niste site-uri si intra si tu ori pe peteava.r o ori t r i l u l i l u ori a n i m e k a g e.
Sau daca nu te descurci lasa un id si te rezolv eu vad ca aici nu pot sa pun linkuri nu ma lasa.

2 răspunsuri:
| pufoshel a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/n/naruto-shippuden/ aici le poti vedea fara intrerupere vizionare placuta sper ca ti-am fost de ajutor

| cristinechitoi a răspuns:

Poti sa vezi toate episoadele ro sub pe anime kage