| 愛日本 a întrebat:

Unde se fac posterele? La xerox se poate? As vrea sa imi fac si eu un poster cu o trupa si sa aleg eu poza, pentru ca nu am gasit postere cu acea trupa in nicio revista... Si cat costa?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt centre specializate pentru produse personalizate, mergi la unul de acest gen.
Pa, pa.

| CuteCurly a răspuns:

La Xerox cred ac se fac alb-negru, sunt magazine (daca pot sa le zic asa) unde iti personalizezi lucruri : Cani, postere, brelocuri, perne, etc. O prietena si-a facut, dar nu am intrebat-o cat a platit, mi-a spus doar ca a fost foarte ieftin! happy