| AvalohAlyn a întrebat:

Unde și cum ai aștepta venirea sfârșitului lumii?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Pe plajă, cu prietenii și familia, cu whisky, mâncare fast food și țigări, dacă nici acum nu-i momentul să las naibii dieta, nu știu când ar mai putea fi...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În genele pe care le transmit mai departe prin copii, nepoții și stră strănepoții mei.
Nu îl aștept. Sfârșitul acestei lumi va fi când soarele se stinge.
Înainte de asta eu voi pleca prin stră stră nepoții mei spre alte planete, din jurul altui soare.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ar conta locul în care aș fi atunci.

| ThyDoom a răspuns:

Cu căștile în urechi privind cerul.

| 1Me9 a răspuns:

Hmm, probabil beat si fumat, at the same time, la mare.