| cehos69 a întrebat:

Unde sunt vere vremurile alea cand cucereai orice panarama cu un cico pe ritm de manele vechi..Asta intamplandu-se in discotecile de comuna sau camine culturale

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu se duc nici panaramele cu oricine.
Daca esti baiat ok si stii sa le alegi, fluieri o panarama si se rezolva.
Daca nu esti ok si iei panaramele de sus, te refuza datorita experientei lor.
O tipa care in general se culca cu multi barbati, stie sa te citeasca mai bine decat poti tu sa te caracterizezi. Chiar daca e proasta.
Daca nu esti ceea ce le trebuie lor (panaramelor), nu te baga in seama. Oferte au destule.

| Mosotti a răspuns:

Vremurile sunt si au fost la fel mereu.
Si acum ai parte de una cu un cico sau chiar fara, daca arati binisor, si sigur sa te comporti normal ca orice om. Si acum 40 ani sa nu crezi ca aia accepta sa vina la tine ca o cucereai cu un cico, ci ca te placea!

Cand nu vine la cico ci daca ai masina scumpa, nu te place! E pe interes, si interesatele erau la fel si atunci, doar ca nu le vedeai tu, aveau cercurile lor de oameni mai instariti.
Dar si alea cand dadeau de unu pe care-l placeau mult, acceptau sa iasa cu el si la o plimbare si sa bea apa de la cismea, fara nici un cico.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt apuse. Daca ai papagal poți combina orice femeie aproape, aveam un tovarăș Rrom și orice gagica îți agata in orice mediu, chiar și în stația de tramvai, dar caracterul îl trăgea mult in jos, ăla putea sa combine și 3 gagici într-o zi dacă voia asta,dar drogurile și caracterul degradant la footut
Rromii au vrăjeală la fete și lipici,au foarte multă încredere în ei,și au bani,de toate,cam ce vor femeile sa ai un cont plin mereu,astea care spun că nu a interesate de bani sunt ipocrite,nici o fata bogata nu ar sta cu un om amarat,doar in filme sau cazuri foarte rare.
Acum foarte multe sunt atrase de băieții răi,băieții cu mașini, populari, bombardieri, cocalarii fac legea ce sa o mai dam in altele laughing asta e adevărul, foarte multe sunt atrase de cocalari

| scp3008 a răspuns:

Au apus de mult, normele obiceiurile sociale s-au schimbat. Daca ai prea multi bani in portfofel poti agata si azi cu usurinta, dar de fluturii zboara in portofel mai bine pune pofta in cui