| Gusticel a întrebat:

Unde te vezi peste 5 ani?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum 28 feb 2026 o sa fie intr-o sambata banuiesc ca ma vad in sufragerie la TV, sau poate tolanit in pat uitandu ma la ceva pe tableta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Într-un apartament nou.

| capitanul18 a răspuns (pentru sadrian46):

Așa numiți voi bătrânii mai nou sicriul?

| sadrian46 a răspuns (pentru capitanul18):

Văd că ai înțelea aluzia.

| Drimmero a răspuns:

Cu peri albi facuti de nevasta, daca eu voi avea cativa, in schimb ea probabil va purta peruca.

Sper ca sanatos voi fi peste 5 ani, mai imbatranit putin fizic, ca om voi fi acelasi, asta e clar, sper ca voi calatori tot mai mult pe atunci, sa evit viata monotona.

| Mosotti a răspuns:

La TV, la calculator, etc, ca si acum.

| SilentRain a răspuns:

La 2 m sub pamant

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

N-ai de ce, esti tanara, nu traim in Africa sa ni se puna crucea de la 30 de ani.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Doar fizic sunt tanara, psihic ma simt baba '
Da cine, ce si cum o sa sa fie peste. 5 ani, pana si ziua de maine este incerta

| gemeni6226 a răspuns:

In pensie si cu unul sau doi nepotei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Aproape de terminarea facultății laughing.

| Apokales a răspuns:

Acasa lenevind pe aceiasi canapea. Sper ca jobul sa fie mai bun, cu salariu decent sau cu o pozitie ierarhica buna.

| NotNamed a răspuns:

Seful tau