| anonim_4396 a întrebat:

Unde v-ar placea sa locuiti:in tara sau undeva in strainatate; sau:in orasul vostru natal sau alt oras?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Mi-as dori sa am o rulota si toata viata sa mi-o petrec mergand in cele mai frumoase tari din lumehappy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-as da linistea orasului meu pentru nebunia din Bucuresti niciodata. Dar la facultate din pacate o sa dau acolo.Am mai fost in Bucuresti si traficul e ceva de groaza ca sa nu mai zic de sutele de gropi din asfalt si multitudinea de stradulete si miile de blocuri.Nici nu mai stiu de cate ori m-am ratacit incercand sa caut o adresalaughing
Ca tara mi-ar placea Norvegia dar nu de locuit ci de vizitatwinking

| Arthur a răspuns:

În Camelot.

| User a răspuns:

Unde locuiesc acum.

| User a răspuns:

@Elena secret, discret, locuiesc cum vezi numai in filmelaughing

| OanaG a răspuns:

Acum imi doresc sa raman in orasul meu, da sunt sigura ca peste vreo 3 ani cand voi pleca la facultate, imi voi schimba radical planurilebatting eyelashes

| simona_6231 a răspuns:

Inainte vroiam sa traiesc in americalaughing, ca orce om, insa acum mi-a prins bine 2 luni in paris...si cred ca acolo as vrea sa locuiescbig grin

| ÅñdRa a răspuns:

Anglia...mai bine zis in londralove struck

| Deea a răspuns:

In Germania

| arn64 a răspuns:

Mi-ar placea sa merg din oras in oras, din tara in tara sa calatoresc dar nu pot crying

| Summer Memories a răspuns:

In strainatate locuiesc deja oh go on
As vrea sa stau in Romania, in orasul meu natal :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si unde locuiesti acum @Paul?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu`s genul careia sa-i placa calatoriile, aglomeratiile... de aceea, prefer sa raman la mine acasa. Dar daca ar fi sa aleg o tara unde sa ma mut, aceea ar fi Germania big grin.