| DerHimmelSollWarten a întrebat:

Uneori mi se intampla sa stau pur si simplu cu ochii in tavan, sa nu ma gandesc la nimic, sa nu simt nimic, sa nu aud nimic.Ma cuprinde o stare de nesimtire cronica, daca pot sa o numesc asa.Vi s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te invidiez. Ce n-as da sa nu ma pot gandi la nimic? Dar mintea trebuie sa "rontaie" ceva mereuI don't want to see

daniela
| daniela a răspuns:

Da, o data sau de doua ori ijn viata si zau nu prea mi=a placut. Parca as fi fost moarta

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu mi s-a întîmplat...eu chiar dacă stau relaxată tot aud deci...
Poate te'ai autohipnotizat şi nu ştiai. laughing

| PinkDea a răspuns:

Da de foarte multe ori...

| blue-star a răspuns:

Da...de multe ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Eu zic ca nu este nesimtire ci doar o " decuplare " de la realitatea inconjuratoare. Nu face rau cu nimic, chiar este sanatos. ( adolf )