| Razvan1lol a întrebat:

UPC sau RDS?
Din experienta sau nu, ce parere aveti de cele doua prin comparatie?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

RDS categoric, upc niste gunoaie infecte, clovni, am fost la ei o luna, vb serios am platit cat pentru un an la rds, mau pacalit, a trebuit sa le platesc cablul lor de 50 m, rezilierea, multe facturi, cica minute nelimitate ma taxa per minut, internetul slab, tv de tot rasul

| SilentRain a răspuns:

RDC ieftin și bun

| aXy99 a răspuns:

RCS RDS este alegerea potrivita.

| Nyarlathotep a răspuns:

Sunt la RDS de mai bine de 15 ani si nu intentionez sa schimb nimic. Cei mai tari!