| 393Dan a întrebat:

Ura! ٩(^‿^)۶ Ai castigat un concurs - o vacanta de doua saptamani, dar opțiunile tale sunt Siria sau Coreea de Nord xD Ce alegi?

Răspuns Câştigător
| Teffan a răspuns:

Daca ma duc in Coreea de nord, stau inchis in camera de hotel timp de 2 saptamani. xD

42 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu merg eu in cosmeliile alea de tari!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Coreea de Nord si ma dau peste cap sa ma intilnesc cu da big boss. Nu de alta, dar as avea niste sfaturi bune pentru el. Nu vi le spun, oricum.winking

| anonimg a răspuns:

Pai dintre acestea doua mai bine aleg sa fiu presedinte si nu imi mai dau demisia asa cum am raspuns la intrebarea anterioara. happy

| LoveSleep a răspuns:

Coreea de Nord. Îți dai seama câtă încredere în mine am după ce vin de acolo, unde penisul meu e în sfârșit de mărime medie?

| 393Dan explică (pentru LoveSleep):

Daca ceva nici nu te intorci, iti paci cariera p**no acolo. Te vor plati in ciocalai xD

| floresdemayo a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta, dacă nu ți-l confundă cu un fruct de mare, încât să rămâi fără el. ))

| LoveSleep a răspuns (pentru floresdemayo):

Mă-ntreb la ce fruct de mare te gândești laughing

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru LoveSleep):

Poate picior de stea de mare

| untu a răspuns:

Te-ai bucurat degeaba! Cum poti sa mergi in tarile aflate in conflict si imediat din clipa in clipa va incepe razboiul! Te au fraierit cei de la concurs! Nu poti sa calatoresti pe acolo, ca nu esti in siguranta, ca s-ar putea sa-ti pierzi viata acolo! Informeaza-te pe siteul www.mae.ro sau descarca aplicatia pe smartphone,, Calatoreste in siguranta''!

| Clorox a răspuns:

Patul...

| GoldenZenith a răspuns:

Sau.
ce locuri ai gasit si tu laughing)

| 393Dan explică (pentru GoldenZenith):

Cele mai populare! Peste tot la stiri numai de ele si auzi. Ma gandeam poate-i o atractie turistica ceva ))

| ShaOfHatred a răspuns:

Siria.Si cumpar niste "batoane". Allahu Akbarwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un astfel de "premiu" chiar as renunta fara sa ma gandesc de doua ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Coreea turistii chiar sunt tratati bine si se fac bani buni de pe urma lor.

| CdeMetal a răspuns:

Siria.
Mereu mi-au plăcut țările arabe.

| Teffan a răspuns:

laughing

Coreea de Nord si fug in coreea de sud, pe nesimtite.

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Chiar lesi camera de hotel platita pe 2 saptamani? xD

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Haha Aduci acasa fotografii cu patul, dusul si cu lampa de masa xD

| Teffan a răspuns (pentru 393Dan):

Ia uite ce pot face acum, ca-s senior.
Dau si eu voturi.

| 393Dan explică (pentru Teffan):

Hah, da cand am vazut notificatia chiar am vrut sa te felicit )
Felicitari! clown

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Aşa vrei tu sa scapi de mine, trimițându-mă la ăia? Shame on you!

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

Din contra, speram sa ma chemi ca sa nu fii singuricawinking

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Mă descurc şi singurică. Tu du-te unde eşti chemat laughing

| Teffan a răspuns (pentru 393Dan):

Daca ma duc in Coreea de nord, stau inchis in camera de hotel timp de 2 saptamani. xD

| SERIALS a răspuns:

O trimit pe o colega de pe centura in Siria.

| 393Dan explică (pentru SERIALS):

Ii faci un cadou surpriza pentru sfarsit de an scolar? happy

| SERIALS a răspuns (pentru 393Dan):

Da, ii fac un cadou surpriza, sa scap mai repede de ea si sa nu se mai intoarca, ii dau bilet dus, fara intors big grin

| Desireღ a răspuns:

Aleg să dau această vacanță minunată celui care va comenta după mine, eu n am nevoie.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Arabia SAUdita.

Vorbind serios aleg Coreea de Nord. Riscul de a ma lovi in cap o bomba acolo e cam de vreo 2 ori mai mic ca in Siria... sau era http://www.mediafax.ro/......c-16203687

| cevdet a răspuns:

Coreea de nord. In ciuda povestilor despre comunism (reale sau nu), macar acolo nu e razboi.

| damnedwolf a răspuns:

Eu leas accepta pe amandoua as vrea sami probesc norocul

| 393Dan explică (pentru damnedwolf):

De ce nu ti-ai proba norocul pe la 95 de ani? =P

| damnedwolf a răspuns (pentru 393Dan):

Deci mergand pe strada regulamentar ai sansa sa o puclesti vine un prost cu viteza si da cu masina in tine
deci daca as merge in amandoua si mas intoarce intreg inseamna ca mai am mult de trait

| floresdemayo a răspuns (pentru damnedwolf):

Nu se știe, poate că ți se oferă 'cadoul' pe una din străzile României! Nu în Coreea, nu în Siria, nu pe Times Square. : ))

| Alll3x a răspuns:

Coreea de Nord /

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Aleg să stau acasă.

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

ăău singurica acasa? Cu vacanta ce faci? Ei te asteapta acolo in Coreea si Siria )) probabil ti-ar fi gatit cea mai buna camera la cel mai bun hotel

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Aleg Siria. Nici decum Coreea de Nord!

| Pufoșenia666 a răspuns:

La jumatea drumului dintre Siria și Coreea

| MIndytza a răspuns:

Ti opresti la mijlocu drumului =]]]]]] Intre ele