| xIuliiia a întrebat:

URGENT! buna am o problema mi-am luat recent un tel si are android google play etc. am conectat cablul usb si am intrat pe google play am cautat mai multe aplicatii si am dat pe instalati dupa care scria ca aplicatia e compatibila bla bla si apoi dupa ce dau pe instalati imi apare: aceasta aplicatie va fi descarcata in scurt timp pe dispozitivul dvs. si mai departe ce fac? vad ca nu are de gand sa se instaleze funda

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

In bara de sus o tragi in jos apoi in bara de sus dai click pe aplicatie dai anulati si dai iar download

11 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da dunga aia sus de notificare o tragi in jos

| xIuliiia explică (pentru DenisIonut01):

Pai faza e ca pe tel nu mi-a aparut nimic

| xIuliiia explică (pentru DenisIonut01):

Nu-mi apare nicio notificare asta e faza

| DenisIonut01 a răspuns (pentru xIuliiia):

Atunci cauta aplicatia in google play big grin si dai instalare sau daca inca instaleaza dai pe x (cancel) si apoi dai iar instalare daca apare ca e instalata dai dezinstalare si apoi instalare big grin te-am cam zapacit de cap

| xIuliiia explică (pentru DenisIonut01):

Nu-i nimic mersi

| DenisIonut01 a răspuns:

Deci ai rezolvato?

| xIuliiia explică (pentru DenisIonut01):

laughing) nu din pacate o sa-mi pun net si o sa intru direct de pe tel big grin

| DenisIonut01 a răspuns (pentru xIuliiia):

Imi pare rau ca nu am putut sa te ajunt big grin

| xIuliiia explică (pentru DenisIonut01):

Nu conteazabig grin

| Against a răspuns:

In bara de sus o tragi in jos apoi in bara de sus dai click pe aplicatie dai anulati si dai iar download