| casandra2222 a întrebat:

Urgent in boxe mi se aude microfonul dar daca vreau sa vorbesc pe mess cel cu care vorbesc nu aude doar daca tip tare aude dar si atunci foarte incet ce sa fac. dau funda dar explicati-mi pas cu pas.

1 răspuns:
| Bogdan_5174 a răspuns:

Ori iti iei alt microfon sau e posibil sa fie din calc intra in control panel da la Volume intra in setarile boxelor da la maxim volumul si opreste microfonul la computer singulari intra pe mess apoi si asigurate ca si volumul la mess e la maxim
Fundita?