| KatieKatzzz a întrebat:

URGENT SI AICI! Cum sa odwnloadez alea-alea de pe xmsims3. Please help!

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Scrii la google: download alea-alea for xmsims3

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Pai...intri pe http://www.xmsims.com,dai la sims 3 english apoi dai la skins si dai la ce vrei tu de acolo...
daca vrei par dai pe female\male hair si apesi pe poza, o sa iti apara sa il descarci dai run(sau ce fel de internet ai)salvezi pe destop.Mergi cu mausul la el dai clic dreapta si ii dai extract files sau extract all. Daca nu iti merge contacteazama printr-un mesaj privat si iti voi explica altfel.
succes!