| BlueButterfly97 a întrebat:

URGENT! Trebuie neaparat sa imi iau azi bilet pentru tren dar nu pot ajunge la gara. Sunt studenta. Daca trimit POZE cuiva cu buletinul si legitimatia mea, imi poate lua acea persoana bilet?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai dseact sa iti iei tu ca e cu legitimatie asta daca vrei reducere altfel poti plati pretul intreg si iti poate lua oricine.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă nu poţi să ajungi la gară cum te urci în tren?!

| BlueButterfly97 explică (pentru Laura):

Aveam nevoie pentru a doua zi si era posibil sa nu mai gasesc ziua urmatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate cu poze. Incearca de la o agentie CFR din apropiere sau ia-ti gandul. Sau iei bilet cu bani (se poate si online, ori de la ATM-uri din gara) daca e cu adevarat urgent.