| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

URGENTA!
Hi am si eu o problema...De unde pot sa descarc si eu Word 2003, Microsoft XL si Powerpoint ( toate sa fie 2003 si sa nu fie viewer sau office )
Dau funda!

crying Please ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Stii ce nu intelegi tu? Ca tot ce ai cerut tu se afla in OFFICE 2003. Si daca nu vrei OFFICE mokka ...atunci suna-i pe cei de la Microsoft sa-ti dezasambleze Office-ul si sa iti dea cu dedicatie doar alea 3 programe din el! De ex. nu ruleaza Powerpoint sau Word fara tot Office-ul!

neluL
| neluL a răspuns:

Microsoft Office 2003 [PRO][FULL]
Contine:
- Microsoft office Acces 2003
- Microsoft office Excel 2003
- Microsoft office Outlook 2003
- Microsoft office PowerPoint 2003
- Microsoft office Word 2003
Sistem Operativ: Win98, Win2000, Win XP, Vista, Win7

Descarca:
http://letitbit.net/......T.rar.html
clik pe regular download! Daca vrei altul mai nou, spune-mi! Bafta!

| stely9523 a răspuns:

Incearca aici http://en.softonic.com/