| selfish lover. a întrebat:

Urmariti emisiunea "Fata lui tata"? Ce parere aveti despre aceasta emisiune, este sau nu regizata?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

E clar ca e regizata. [scrie la sfarsit chestia asta "personajele si intamplarile pe care se bazeaza aceasta emisiune sunt fictive" ]

| Ana a răspuns:

Sigur este regizata, asa cum multe alte emisiuni sunt la fel, Iubire interzisa, Copii contra parintii si multe altele.

| Pho3nix a răspuns:

Da, e regizata.
Majoritatea emisiunilor din Romania sunt regizate.

| HBK a răspuns:

Din lipsa de rating, producatorii apeleaza si la astfel de emisiuni de culise. Un lucru josnic facut, nimic educativ. Dar apreciez ca uneori prefateaza realitatea de astazi.

| SweetPrinces a răspuns:

Unele chiar par a fi adevaratehappy, mai conteaza mi-e tot imi place happy si o urmaresc de fiecare data pahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul imi permite sa imi bat joc de elhee hee. Sunt unele seri in care chiar n-am ce face. Negasind un film bun, dau la o comedie sau la o emisiune precum,, fata lui tata``. Constientizez ca este o regie, dar nici nu ma omor uitadu-ma, doar asa, sa fie tv-ul aprins.