| MorcovMajestic a întrebat:

V-ar deranja daca un prieten v-ar minti cu lucruri minore?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Minciuna e deranjanta indiferent sub ce forma e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam! A minti este foarte rau si normal ca ma voi supara, nu e frumos sa mintim, minciuna are picioare scurte si oricat de minore ar fi lucrurile, oricum e o minciuna!

| ionur a răspuns:

Sunt obișnuit sa fiu mințit nu mar deranja deloc săi văd mințind așa îi cunosc mai bine cine sunt ei Adevărat. da încredere mea o dată ce mia pierdut-o și a călcat-o in picioare si s-a jucat cu ia eu înapoi nu mă mai uit. Sa rămână cu minciunile lor minore.